úvodní stránka home     přidat k oblíbeným     právni podmínky     použití a ochrana dat
O NÁS TECHNOLOGIE SLUŽBY NABÍDKA DOTAZNÍK KONTAKT

Technologie


Technologie - základem pro dosažení nejvyšší kvality je nejen používání kvalitních lišt, ale také jejich odborné zpracování na kvalitních strojích renomovaných značek.


Parpartování - Správně vybraná pasparta tvoří s obrazem opticky dokonalý dekorační útvar, který je výrazným doplňkem pro jakýkoliv interiér. Pasparta je ochranný kartón kresby, nebo grafického listu s výřezem pro vlastní obraz. Šířka i velikost celkově obohatí dojem při pohledu na obrázek či obraz. Technologicky vývoj postoupil a nyní je možné do pasparty vytvořit různé výřezy i tvary.

Laminace - tato technologie má spoustu výhod
  • chrání laminovaný objekt před poškozením a vyblednutím(obsahuje UV filtr)
  • povrch se neleskne jako sklo
  • nezvlní se, jelikož součástí laminace je podlepení na pevnou podkladovou desku
  • obraz je lehký
  • při pádu se nerozbije, tudíž nepořeže


Závěsný systém - lze zakoupit a objednat montáž galerijního obrazového závěsného systému, který je možno využít všude, kde se častěji mění vystavované obrazy. Nemusíte pokaždé vrtat nové díry do zdi.

Obrazový závěsný systém je velmi praktické vybavení zejména galerií, výstavních prostor, restaurací, kaváren, ale i privátních interiérů. Každý, kdo častěji mění obrazové rámy ve svém interiéru, velice rychle ocení jednoduchost, variabilitu a účelnost závěsného systému. Jediná montáž závěsné lišty umožňuje kdykoliv dle potřeb změnit zavěšení obrazu či jiných objektů

Nabízíme pojistný závěsný systém, díky němu lze obraz pevně připevnit na šikmé stěny, dveře, nebo chránit před snadným odcizením z Vašich provozoven.

© 2008 www.Ramovani-Obrazu.cz
Webhosting, webdesign & programování MagicHouse s.r.o.
home     přidat k oblíbeným     právni podmínky     použití a ochrana dat